Ghost Day 2023 - registration

GHOST Day 2023

❗Rejestracja na tegoroczną edycję Ghost Day: Applied Machine Learning Conference już trwa!

🔥 Aby wziąć udział w jednej z największych konferencji uczenia maszynowego w Polsce, odbywającej się 21-22 kwietnia na Politechnice Poznańskiej, wypełnij formularz dostępny pod https://ghostday.pl/index.php/register/.

❗Rejestracja trwa tylko do 24 marca, a z racji dużego zainteresowania liczba miejsc jest ograniczona – decyzje o uzyskaniu wejściówki z aktualnej puli zostaną przesłane dopiero po zakończeniu rejestracji.

👥 Na konferencji będzie można posłuchać wykładów prowadzonych przez prelegentów z największych firm technologicznych takich jak DeepMind, Allegro, Amazon, Microsoft i wiele innych.

👩🏼‍🏫 Zaproszeni zostali także specjaliści z ważnych placówek badawczych, również tych zagranicznych – między innymi Tinbergen Institute, University of Tübingen i Luleå University of Technology.

🌐 Na uczestników czekają dwa dni przepełnione ciekawymi tematami i nowinkami w świecie uczenia maszynowego. Nie zabraknie czasu na sesję plakatową oraz sesję studencką promującą osiągnięcia młodych badaczy. Pomiędzy wykładami będzie okazja na zapoznanie się z innymi uczestnikami, a także poczęstunek.

ℹ MLGdańsk jest patronem medialnym konferencji GHOST Day.

❗Do zobaczenia w kwietniu!