GHOST Day 2023 – call for contributions

ℹ MLGdańsk został patronem medialnym konferencji GHOST Day.

❗Masz projekt związany z uczeniem maszynowym? Chciałbyś się nim pochwalić przed gronem specjalistów?

📣 Jeśli tak, to zapraszamy do Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej na GHOST Day: Applied Machine Learning Conference – jedną z największych konferencji uczenia maszynowego w Polsce.

📅 Wydarzenie odbędzie się 21 i 22 kwietnia 2023, a zgłoszenia prezentacji można składać do 28 lutego pod linkiem: ghostday.pl/#cfp

👥 Konferencja skierowana jest do osób zainteresowanych uczeniem maszynowym, data science, w tym zarówno doświadczonych badaczy jak i studentów.

👩🏼‍🏫 Na poprzednich trzech edycjach, w tym dwóch online, usłyszeć można było ponad 100 prelegentów z najlepszych ośrodków badawczych (Google Brain, Meta AI, IBM Watson NY, Amazon TTS etc.) i uniwersyteckich (Stanford, Oxford, Carnegie Mellon). Sponsorami w ubiegłych latach byli m.in. Amazon, Allegro, Intel i OLX.

🔥Wraz z 4. edycją konferencja wraca do formatu stacjonarnego, aby jeszcze lepiej zintegrować środowisko praktyków uczenia maszynowego. Podczas dwóch pełnych dni planowane są 4 keynote’y, 12 sesji tematycznych, ok. 36 prezentacji prezentowanych przez specjalistów z Polski i Europy, sesje plakatową i studencką, a także poczęstunek.

🌐 Jeżeli nie masz ochoty prezentować na scenie albo masz mniejszy projekt, zapraszamy do wystawienia plakatu. W trakcie sesji plakatowej zyskasz szansę porozmawiania z zainteresowanymi Twoją pracą, a więc okazję na zaczerpnięcie inspiracji, pomocy w rozwoju jak i naukę od innych. Zgłoszenia plakatów odbywają się przez ten sam formularz.

❗Zachęcamy do zgłoszeń i udziału!